MIA |

  • Moment In Art
  • Prodüksiyon
  • Sanat Galerisi
  • Art Gallery
  • Production
mia-sanat-galerisi-159-740x90
logo-son-hakkimizda-icerik-mia-sanat-galerisi

      10 yılı aşkın süredir fotoğraf sektörünün içerisinde olmamızla beraber, 2018 yılının Ocak ayı itibari ile Mia | Moment In Art markası adı altında, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için siz değerli dostlarımıza hizmet vermeye başladık.

MIA; her aşamasında marjinal fikirlerin özenerek hazırlandığı farklı ve yaratıcı karelere sahip bir “prodüksiyon markası”dır.

Estetik kaygısı olan, sıradanlıktan hoşlanmayan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

“Her fotoğraf, bir başka değerli.
Ona değerini veren ise sizlersiniz. Sizlerin mutluluğu, sevgisi ve hayalleri.
Sevginizin ne kadar değerli olduğunu bir ömür hatırlatmak ise bizim görevimiz. 
Mia Ailesi olarak yanınızdayız.”

Neler Yaparız?

Özel Gün Çekimleri

Düğün, Nişan, Kına, Nikah, Save the Date, Mezuniyet, Sünnet, Doğum öncesi ve sonrası hizmetlerini Mia Ailesi olarak sizlere sunmaktayız.

Düğün Hikayesi

Unutulmaz bir günü yıllar sonra da aynı heyecan ile hatırlamanız için, sizlere izlemeye doyamayacağınız bir düğün hikayesi vadediyoruz.

Kurumsal Çekimler

Moda, Kişisel – Siyasi, Reklam – Tanıtım, Mimari – Mekan, Ürün, Katalog, Yemek vs. tüm kurumsal çekimlerinizi Mia Fotoğraf ekibimiz ile gerçekleştirebiliriz.

Tanıtım Filmi

Görsel zevki ve akılda kalıcılığı yüksek olan tanıtım filmleri her firmanın vazgeçilmezi olmakla beraber son zamanların trendi haline gelmiştir.

Drone Çekimleri

Görsel sunumu yüksek olan ve son yılların trendi haline gelen ‘’Uçan Göz’’ profesyonel ekibimiz ve ticari İHA lisansımız ile hizmetinizde…

Video Çekimleri

Hazırladığınız her özel organizasyonu ölümsüzleştirmek adına verdiğimiz hizmetler arasında; “Jimmyjib ve Profesyonel Video Kameralar” da bulunmaktadır.

Reklam koordinatörlüğü

Yeni kuracağınız firmanıza reklam alanında destek veriyoruz. Bu süreçte Logo,  Kurumsal Kimlik, Web Sitesi, Sosyal Medya, Metin Yazarlığı gibi bir çok konuda profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

ŞIKLIĞIN SEMBOLÜ
Aralık 20, 2018

Düğünün yapılacağı mekandan, giyeceğiniz smokinin tarzına kadar hepsi bir biriyle bağlantılı olmalıdır. Otel, düğün salonu gibi daha resmi ve kapalı mekanlarda yapılan düğünlerde koyu renk bir...

ZARİF SEÇİMLER
Aralık 27, 2018

Pek çok gelin düğün hazırlıklarına nereden başlayacaklarını bilemez. Bu süreçte her konuda önümüze dizilen onlarca seçenek kafanızın iyice karışmasına, sizin için en uygun olanı seçmekte zorla...

İLHAM KAYNAĞI
Aralık 29, 2018

Özel günün heyecanıyla her detayı kusursuzca tasarlamak ve düğününüzü herkes için unutulmaz kılmak istediğinizin farkındayız. Bu aşamada en önemli unsurlardan birinin de “fotoğraf ve video” ol...